UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Sağlıklı Gelecek, Bisikletle Gelecek" Projesi Kapsamında 75 öğrencimize bisiklet ve koruyucu ekipman dağıtımı yapıldı
![](/meb_iys_dosyalar/2023_01/05104211_MEB_B103.jpg)
Valiliğimiz himayelerinde; Uşak Belediyesi ve Müdürlüğümüz ortaklığında yürütülen "Sağlıklı Gelecek, Bisikletle Gelecek" projesi kapsamında; Valimiz Sayın Dr. Turan Ergün, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çakın, il protokolü, meslektaşlarımız, velilerimiz ve öğrencilerimizin katıldığı tören ile Spor Lisesi'nde 75 öğrencimize bisiklet ve koruyucu ekipman malzemesi dağıtımı yapıldı.