UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şefkat İlkokulu Öğrencisi Cemil Bahçevan Karate Dalında 1. Oldu
![Şefkat İlkokulu Öğrencisi Cemil Bahçevan Karate Dalında 1. Oldu](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_18184634__dsc9308.jpg)
Biga Belediyesi 19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, iller arası karate şampiyonasında Şefkat İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Cemil BAHÇEVAN kilosunda 1. olarak ilimizi başarıyla temsil etmiştir. Başarılı öğrencimizi Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin tebrik ederek ödüllendirdi. Öğrencimizi, ailesini, sınıf öğretmeni Reyhan Kaya, okul yönetimi ve karate hocası Dinçer Güngör´ü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.