UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal medya hesaplarımızla birbirimize şimdi daha çok bağlıyız

Sosyal medya hesaplarımızla birbirimize şimdi daha çok bağlıyız

Günümüzde internet kullanımının dizüstü ve tablet bilgisayar, cep telefonu gibi ergonomik ve taşınabilir teknolojik cihazlar yoluyla geniş kitlelere yayılması, eğitimin pandemi şartlarında uzaktan gerçekleşmesi gibi yaşanan değişiklikler eğitim, kültür, sanat, ulaşım ve haberleşme gibi alanlardaki pek çok psikososyal algı ve alışkanlıklarımızı etkiledi.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu süreçte, her bir biriminin ve kurumun dijital dünya içinde yerini alması ve Bakanlığımızın kurumsal kimliğini yerel bazda liyakatle ve etkin bir biçimde temsil etmesi, eğitim ailemizce büyük bir özveri ve dayanışmayla yürütülen her türlü etkinlik ve çalışmayı kamuoyu nezdinde daha görünür kılmak üzere sosyal medya hesaplarını kullanmaya devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, il müdürlüğüne ait sosyal medya hesaplarının daha etkin kullanımına ilişkin yaptığı açıklamada "Toplumumuzun neredeyse tamamı bir şekilde sosyal medya platformlarıyla ilgileniyor. Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak iletişim ve etkileşim halinde bulunduğumuz toplumumuza ve tüm eğitim ailemize sosyal medya hesaplarımızdaki kaliteli içeriklerle ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zira sosyal medya ve dijital dünyadaki her alan eğitimin de katkı sağlayıp dokunacağı bir platformdur" dedi.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

youtube/usakmemtv

twitter/usakilmem

intagram/usakilmem

facebook/usakilmem

linkedin/usakilmem

 

18-06-2021

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.