UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TR33 Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve Zafer Kalkınma Ajansı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

TR33 Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve Zafer Kalkınma Ajansı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Uşak, Afyonkarahisar, Manisa ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlükleri´nin ve Zafer Kalkınma Ajansı´nın katılımıyla Uşak Halk Eğitim Merkezi Binası´nda bulunan "Uşak Tasarım ve İnovasyon Stüdyosu" nda eğitim alanında önümüzdeki dönemde açılacak hibe programının protokol imza töreni düzenlendi  

Zafer Kalkınma Ajansı´nın önümüzdeki dönemde uygulamaya koyacağı “Okul Çağındaki Gençlerin Tasarım, Yenilikçilik ve Üretkenlik Kapasitelerinin Geliştirilmesine Yönelik İş Birliği" programı kapsamında Sn. Vali Vekilimiz Sait TOPOĞLU, Sn. Vali Yardımcımız Hüseyin DEMİRBAŞ, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Veli OĞUZ, Uşak İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Program Yönetimi Birimi Başkanı Erce Şengül, Uzman Ezgi Geçin, Uşak Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehmet Tekeli, Uzman Halil Yoldaş, Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi görevlileri ile basın mensupları ve öğrenciler katıldı. 

Hibe Programı kapsamında TR33 bölgesinde yüksek düzeyde teknolojiye dayalı üretimin artması ve bu kapsamda insan kaynağımızın ülkemizin 2023 hedeflerine uygun şekilde yetiştirilmesi hedeflerine uygun olarak "Kendin Yap" maker atölyeleri açılması planlanmaktadır. Önümüzdeki dönemde hibe programının detayları Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır.

22-11-201822-11-201822-11-201822-11-2018

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.