UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi Şefkat Ortaokulunda Yapıldı.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi Şefkat Ortaokulunda Yapıldı.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Uşak ili Merkez Şefkat Ortaokulu’nda yapıldı. Açılışa Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yaşar AKYAY, İlhan HAYRAN, Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan AKAR ve Okul Müdürleri katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu arasında imzalanan 14 03.2012 tarihli "Temel ve Orta öğretimde Bilim Kültürünün Geliştirilmesine Yönelik Bilim Fuarlarının Düzenlenmesi. Alt protokolü gereğince hazırlanmaktadır.

“TÜBİTAK Bilim Fuarları 5,6, 7, 8 . Sınıfta okumakta olan öğrencilerin gerçek hayattaki soru ve sorunlara yönelik çözüm bulunmasında bilimin ve bilimsel çalışmaların önemini,uygulayarak- yaparak-yaşayarak öğrenilmesini sağlamaktadır.

Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN bilim fuarının açılışını yaparak, fuarda stantları dolaştı. Bülent ŞAHİN projeler hakkında öğrencilerden bilgi aldı, çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Şefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim FuarıŞefkat Bilim Fuarı

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.