UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Resmi Okul ve Kurumların Dikkatine!!! Doküman Yönetim Sistemi (DYS) Rolleri Hakkında

15/02/2017 tarihinde doküman yönetim sistemine geçileceğinden, okullarda yer alan personellerin rol tanımlamaları için ekteki excel belgesini EXCEL FORMATINI BOZMADAN VE YİNE EXCEL OLARAK doldurarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer bir kişi iki ayrı kurumda görevliyse iki kurum için de AYRI AYRI bilgileri doldurulacaktır. Örneğin, okul müdürü hem ilkokulda hem ortaokulda görevli ise iki okul için de bilgileri doldurulacaktır. Excel evrakının 09/02/2017 mesai bitimine kadar geri gönderilmesi gerekmektedir. (ukahraman@meb.gov.tr). DYS geçişinde aksaklık yaşanmaması için işlemlerin eksiksiz ve hatasız yapılması önemlidir. Tüm okullardan gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. 

 NOT 1: İlçe okulları ilçe milli eğitim müdürlüğü koordinasyonu ile işlemleri yapacaktır

NOT 2: tüm rollerin eksiksiz tanımlı olması gerekmektedir. Bu durumda örneğin okulunuzda memur yok ise birim gelen evrak ve giden evrak kayıt kullanıcısını rolünü müdür ya da müdür yardımcısının alması gerekir. Eğer okulda hem müdür yardımcısı hem memur yok ise tüm roller için okul müdürünün yazılması gerekmektedir. 

 

Excel belgesi için tıklayınız

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.