UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ulusal Sempozyumda Bildiri Sunan Öğretmenimizden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Ulusal Sempozyumda Bildiri Sunan Öğretmenimizden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’ın da katıldığı Ulusal Eğitim Araştırmaları Öğretmen Sempozyumuna katılan ve bir bildiri sunan Banaz Durmuş Tanış Anadolu İmam Hatip Lisesi  Müdür Yardımcısı Ali Dinç Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’i ziyaret etmiş, sempozyumda sunduğu tebliğ hakkında bilgi vermiştir.

09 – 10 Mart 2018 tarihleri arasında Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nün politika ve stratejilerine katkı sağlayacak araştırmalara destek olmak, din öğretimine yönelik ihtiyaç ve beklentileri karşılamak üzere araştırma, planlama ve geliştirme çalışmalarına katkı sağlamak, bu çalışmaları izlemek ve değerlendirmek amacıyla Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın katılımıyla yapılan Ulusal Eğitim Araştırmaları Öğretmenler Sempozyumu gerçekleşti. Banaz İlçemiz Durmuş Tanış Anadolu İmam Hatip Lisesi  Müdür Yardımcısı Ali Dinç´in "Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin İhl Meslek Derslerinden Kur´an-ı Kerim Dersine Karşı Tutumları" (Uşak Örneği) adlı bildirisi bilim kurulu değerlendirmesi sonucu başarılı bulundu. Sempozyumda sunum yapılmaya hak kazanan 37 bildiri arasına girdi. 

Kendilerini tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.

28-03-201828-03-201828-03-201828-03-2018

 

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.