UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Uzun zamandan bu yana hizmet vermekte olduğu binadan, ilgili kurumlar arasında imzalanan protokol gereği taşınan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni binasında 2020 Aralık ayından itibaren hizmet vermeye başladı.

Kurumumuzun yeni binasına taşınmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretleri de sürüyor. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da il müdürlüğümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde İl Müdürü Bülent Şahin tarafından karşılanan Belediye Başkanı Mehmet Çakın'a müdürlük bünyesinde faaliyet gösteren birimler, bürolar ve yürütülen hizmetler hakkında bilgi verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ile birlikte tüm birimleri ziyaret eden Mehmet Çakın'a Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Ceylaner ve Gökhan Yalçın da eşlik etti. Ziyaret sırasında Başkan Çakın, müdürlük birim yöneticileri ve çalışan personele hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İnceleme ve ziyaretin ardından, müdürlük makam odasında misafirlerini ağırlayan İl Müdürü Şahin, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Çakın'a teşekkür etti.

01-02-202101-02-202101-02-2021

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.