UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uşak Belediyesi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Uşak Belediyesi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_03/13152803_20180308_102947.jpg)
Uşak Belediyesi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi yönetici, öğretmen ve öğrencileri "Engelim Hayalime Engel Değil" projesi kapsaminda Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin´i ziyaret ettiler. Ziyarette okul projeleri ve çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.Milli Eğitim müdürümüz yönetici öğretmen ve öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.