UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi işbirliğinde Çocuk İstismarı Farkındalık Eğitimi Düzenlendi

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi işbirliğinde Çocuk İstismarı Farkındalık Eğitimi Düzenlendi

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) tarafından, Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarda görev yapan okul müdürlerine, psikolojik danışmanlara, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube polislerine ve jandarma personeline Dr. Bülent TANSEL tarafından eğitim verildi.

             İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla hayata geçirilen ve 3 gün sürecek olan "Çocuk İstismarında Psiko-Sosyal Yaklaşımlar" semineri 14.12.2022 tarihinde başladı. Tarihi önceden belirlenen seminer Uşak İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu'nda gerçekleşti.  Seminerde eğitmen olarak sunum yapan Dr. Bülent TANSEL ile birlikte İGÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Arda ÖZTÜRKCAN, İGÜ Öğrenci Dekanı Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Halil YAŞAR, İGÜ Halkla İlişkiler Uzmanı Mesut DEMİRTAŞ çok sayıda doktor, okul müdürü, öğretmen, polis ve psikolojik danışman katıldı.  

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.