UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Ramazan Ayına Özel Klip

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Ramazan Ayına Özel Klip

Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulu ve Lise öğrencileri Ramazan Ayına özel ilahi klipi hazırladı.

Ramazan ayının son çeyreğinde bulunduğumuz bu özel günlerde imam hatipli gençler Yunus Emre'ye ait "Gel Gör Beni Aşk Neyledi" adlı ilahiyi seslendirdiler.

Daha önceki yıllarda pek çok müzisyenin Ramazan ayıyla ilgili ilahiler, bu aya özel şarkılar seslendirdiğini dile getiren Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Uşağımız'ın, Okullarımız'ın tanıtımı ve ilahinin genç kuşaklara sevdirilmesi amacıyla öğrencilerin müzik tarzının dışına çıkmadan "Gel Gör Beni Aşk Neyledi" adlı ilahiye klip hazırladıklarını söyledi. Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü, "Din İşleri Şube Müdürlüğümüzün öncülük yaptığı projede öğrencilerimizin, amatör bir ruhla, profesyonel bir çalışmaya imza attığını düşünüyoruz. Burada önemli olan gençlerimizin bu tarzdan uzak kalmamasıdır, onlar için de güzel bir çalışma oldu.

Yorumladıkları ilahinin seçimini öğretmenleriyle birlikte karar verdiklerini anlatan Şahin, "Öğrencilerimiz bu ilahiyi okurken o manevi atmosferi biz de onlarla birlikte hissettik. Klibi dinlediklerinde dinleyicilerimizin de aynı atmosferi yaşayacaklarını düşünüyorum. Yaklaşık 1 aylık çalışmanın ürünü olan ve dron eşliğinde Uşak'tan manzaraların da bulunduğu klipte destek olan öğretmenlerimizi ve performans gösteren, kıymetli öğrencilerimizi gönülden kutluyorum" dedi.

videoyu izlemek için resmin üzerine tıklayınız:

26-04-2022

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.