UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Funda Kocabıyık Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Vali Funda Kocabıyık Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Vali Funda Kocabıyık Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Uşak Valiliği ve Uşak Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği taşınan Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Yeni hizmet binasına gelişinde İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin tarafından karşılanan ve hizmet birimleri ve bürolarda incelemelerde bulunan Vali Funda Kocabıyık'a ziyaretleri sırasında İlimizdeki eğitim çalışmaları ve yürütülen faaliyetler hakkında sunum yapıldı.

Vali Funda Kocabıyık ziyaretiyle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede "Pandemi döneminde öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi amacıyla öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamız üstün bir gayret gösteriyor. Bundan sonraki süreçte de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesindeki birimlerimiz özverili çalışmalarını yeni hizmet binasında da sürdürmeye devam edecektir. Biz de bugün müdürlüğümüzü ziyaret ederek İlimizde yürütülen eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldık. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yeni binasının tüm eğitim camiamıza ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Sayın Valimiz Funda Kocabıyık Hanımefendi, müdürlüğümüzün yeni hizmet binasını ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Ziyaretleri sırasında İlimizdeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bir sunum yaptık. Sayın Valimize destek ve himayelerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz." dedi.

 

11-01-202111-01-202111-01-2021

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.