UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Salim Demir’in Eşi Nezahat Demir Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

Valimiz Salim Demir’in Eşi Nezahat Demir Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

Valiliğimizce Nezahat Demir Hanımefendi himayelerinde, diğer paydaşlarla beraber İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Sosyal risk grubundaki gençlerin her türlü bağımlılık riskine karşı alınacak önlemle ve uygulamalar”ı içeren projenin detaylarının görüşüldüğü ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz de katıldı.  

Nezahat Demir Hanımefendi tarafından projenin önemine dikkat çekilerek, tüm paydaşların kendi sorumluluklarındaki görevleri yerine getirdikleri takdirde, proje çıktıları sayesinde; yaşanabilir, güven ve huzurun hissedildiği bir topluma ulaşılacağı vurgulanıp, sosyal risk grubundaki gençlere ulaşırken açık öğretimde eğitim alan gençlerin de unutulmaması belirtildi.  

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde ülke genelinde başlatılan Okuma Yazma Seferberliği ile ilgili bilgi alan Nezahat Demir Hanımefendi, ilimizde açılan kurslardan birini yerinde görmek, kursiyerlerin dilek ve temennilerini dinlemek istemesi üzerine Turan Akçay İlkokulu’ndaki okuma yazma kursu ziyaret edildi.

26-03-201826-03-201826-03-201826-03-201826-03-201826-03-2018

 

 

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.