UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenilikçi Lider Öğretmenler Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Yenilikçi Lider Öğretmenler Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_28122731__dsc5459.jpg)
Uşak Valiliği himayesinde yürütülen "Yenilikçi Lider Öğretmenler Projesi" 2016-2017 Bilgilendirme Toplantısı 27/10/2016 tarihinde Uşak Gençlik Merkezi Konferans Salonu´nda gerçekleştirildi. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN´in konuşmaları ile başladı. 2015-2016 Yenilikçi Lider Öğretmenler Projesi İyi Örnekler Sunumları ile devam eden toplantı, 2016-2017 Yenilikçi Lider Öğretmenler Projesi tanıtım sunumu ile sona erdi.