UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP (Yönetici Gelişim Planı) İmam Hatip Yöneticileri Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.

YÖGEP (Yönetici Gelişim Planı) İmam Hatip Yöneticileri Mart Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından planlanan imam hatip ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinde Müdür ve Müdür Yardımcılarına yönelik “YÖGEP” kapsamında Mart ayı eylem planı 21 Mart  2019  Perşembe günü saat 15.30’da Uşak İmam Hatip Okulları Mezunları Derneği (UŞİMDER) salonunda “ Yıllarca öğrenci yetiştirmiş eğitime adanmış bir hayat yaşayan eğitim yöneticilerimizin görüş ve önerilerinden bilgi ve birikim ve tecrübelerinden yararlanma” konusunda yapılan toplantı da İmam hatip okullarında görev yapmış olan emekli öğretmenlerden Mehmet Göç ve Ali İhsan Uzun tarafından bilgi aktarıldı.

Söz konusu toplantıya Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Kaya ile merkez ve ilçelerimizde bulunan İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinde görevli Müdür ve Müdür Yardımcıları katılmış olup dilek ve temennilerle toplantı sona ermiştir.

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.